Україна, Хмельницький
29000, Проскурівська 74а,. каб. 415
(0800)50-44-30
(0382)70-39-59
info@gtu.net.ua
noc@gtu.net.ua

Корпоративним клієнтам

Віддалене підключення офісів чи складів;

Послуга «Видалений офіс» або «Видалений склад» допоможе Вам заощадити на утриманні офісу та штату співробітників, при цьому кваліфіковані фахівці прийматимуть та оброблятимуть всю необхідну Вам інформацію.

У послугу «Видалений офіс» або «Видалений склад» входить робота з отриманою інформацією. Вся необхідна інформація буде зафіксована, оброблена та передана Вам чи Вашим співробітникам. Також оператори контакт-центру, що працюють у віддаленому офісі, виконають будь-яку необхідну секретарську роботу, наприклад: забронюють квитки; приймуть замовлення та заявки; приймуть та надішлють електронні листи та факси; зателефонують Вашим клієнтам та партнерам та повідомлять їм необхідну інформацію.

Використання наших послуг для початку бізнесу дозволить заощадити значні кошти, оренда нежитлового приміщення, зарплата секретаря та інші витрати, необхідні для утримання офісу.

Підключення банкоматів та філій;
Підключення банкоматів та POS-терміналів та З’єднання філій у глобальну мережу;

За наявності розгалуженої мережі філій та представництв, розташованих на значній території, дуже актуальним стає питання їх об’єднання в єдину глобальну мережу. Компанія «Глобальні Технології України» пропонує своїм клієнтам послуги з підключення представництв та філій із використанням власної високошвидкісної мережі.

Потужне апаратне забезпечення дозволяє здійснювати швидкісний обмін інформацією між елементами інфраструктури організації, які можуть розташовуватися на території всієї країни. ТОВ «Глобальні Технології України» має у власності магістральну високошвидкісну мережу, що дотягується до найвіддаленіших куточків області. Її наявність дозволяє вибудовувати корпоративні мережі, а також створювати єдині бази даних з можливістю здійснення доступу до них усіх підрозділів та служб організації, які можуть знаходитися на значній відстані від головного офісу.

Такі переваги уможливлюють або значно полегшують реалізацію багатьох потреб сучасної банківської системи, таких, як, наприклад, підключення мережі банкоматів, зв’язок з POS-терміналами та багатьох інших. Створені на базі пропонованих потужностей мережі мають найвищу надійність і відмовостійкість, а при необхідності кожен клієнт зможе отримати оперативну і кваліфіковану технічну підтримку для усунення складнощів, що виникають.

Побудова прозорої транспортної мережі;

Прозорість мережі — властивість мережі приховувати від користувача деталі свого внутрішнього пристрою, що полегшує роботу в мережі. Прозорість (transparency) мережі досягається у разі, коли мережу представляється користувачам як безліч окремих комп’ютерів, пов’язаних між собою складної системою кабелів, бо як єдина традиційна обчислювальна машина із системою поділу часу. Концепція прозорості може бути застосована до різних аспектів мережі. Наприклад, прозорість розташування означає, що від користувача не потрібно знати місце розташування програмних і апаратних ресурсів, таких як процесори, принтери, файли і бази даних. Аналогічно, прозорість переміщення означає, що ресурси повинні вільно переміщатися з одного комп’ютера до іншого без зміни своїх імен і бути невидимими.

Гнучка цінова політика;

Ціновій політиці нашої компанії властива гнучкість. У наш непростий час багато хто бажає скоротити свої витрати. Як приватні особи, так і керівники підприємств та організацій намагаються розумно витрачати свої фінансові кошти. Наша компанія з розумінням ставиться до цієї тенденції, і завжди готова дійти взаємовигідного рішення.

Підключення до мережі Internet;

Підключення підприємств та організацій до мережі Інтернет здійснюється за волоконно-оптичними лініями зв’язку, з використанням сучасного обладнання, що забезпечує клієнтам компанії «Глобальні Технології України» гарантовану швидкість доступу до світових ресурсів та якісний зв’язок.

Вартість підключення визначається кожного клієнта індивідуально залежно від технічних умов.

Прямі включення точки обміну трафіком (UA-IX, AMS-IX, DEC-IX, KM-IX, DTEL-IX, GIGANET-IX, LVIV-IX, 1-IX та інші);

DTEL-IX – це автономний, незалежний комерційний проект, заснований компанією Digital Telecom Internet Exchange з метою надання послуг для створення пірингових мереж та обміну трафіку між операторами.

DTEL-IX є нейтральним майданчиком для ISP та операторів, на якому створені всі умови для розміщення обладнання, організації пірингових зв’язків та обміну інтернет трафіком, при цьому взаємодії досягаються на основі двосторонніх угод між учасниками. Серед учасників DTEL-IX – міжнародні, національні, регіональні оператори, контент-провайдери, хостингові компанії, корпоративні мережі.

UA-IX – українська точка обміну інтернет-трафіком, функціонує із серпня 2000 року.

Забезпечує максимальну зв’язність мереж українських провайдерів та організацію ефективного обміну трафіком між ними найкоротшими маршрутами, без виходу до зарубіжних мереж. Особливістю UA-IX, що відрізняє її від інших європейських точок обміну трафіком, є заборона встановлення безпосередніх пірингових відносин між учасниками, вимога до учасників анонсувати свої мережі в UA-IX, і вимога найвищого пріоритету анонсів, що приймаються від UA-IX. Крім того, для включення нового члена до UA-IX необхідно загальне голосування учасників.

KM-IX (Хмельницька мережа обміну трафіком, далі Мережа) — нейтральна мережева структура, призначена для обміну піринговим трафіком між провайдерами Хмельницької області. Наша мета – зв’язати ISP м. Хмельницького та області для обміну intra-трафіком, відповідно до пірингових угод, не використовуючи зовнішні канали. Використання KM-IX надасть можливість ISP отримати більш якісний, швидкий та менш дорогий доступ до ресурсів учасників KM-IX.

Побудова каналів «останньої милі» на базі оптичної мережі, xDSL та радіоканалах;

Остання миля – канал, що з’єднує кінцеве (клієнтське) обладнання з вузлом доступу провайдера (оператора зв’язку). Наприклад, при наданні послуги підключення до мережі Інтернет остання миля — ділянка від порту комутатора провайдера на вузлі зв’язку до порту маршрутизатора клієнта в його офісі. Для послуг комутованого (dial-up, діалапного) підключення остання миля – це ділянка між модемом користувача та модемом (модемним пулом) провайдера. В останню милю зазвичай не включається розведення проводів усередині будівлі.

Наша компанія проводить побудову каналів на базі своєї оптичної мережі, xDSL та радіоканалів, що дає можливість:

Підвищити швидкість надання сервісів за рахунок прискорення розгортання нових та наявних сервісів;
Поліпшити щільність надання сервісів за рахунок збільшення обсягу даних, що передаються в рамках наявної смуги пропускання;
Розширити можливості за обсягом сервісів, забезпечуючи масштабування на будь-які відстані та реалізацію майбутніх потреб.