Україна, Хмельницький
29000, Проскурівська 74а,. каб. 415
(0800)50-44-30
(0382)70-39-59
info@gtu.net.ua
noc@gtu.net.uaПро компанію


Про компанію

Компанія ГТУ є лідером українського ринку телекомунікаційних послуг у забезпеченні вашого бізнесу надійним та швидкісним підключенням до Інтернет. Ми створили потужну матеріально-технічну базу, що складається з якісного та ефективного мережевого обладнання, що дає змогу активно розвивати найбільш вибагливу IT-складову будь-якого масштабу.

Ми пропонуємо швидкі канали зв’язку та сучасне високопродуктивне обладнання, що включене до української мережі обміну трафіком UA-IX. Це дає можливість найшвидшого обміну даними всім українським сегментом Інтернет, що в рази підвищить ефективність вашого бізнесу в онлайні. Завдяки унікальному досвіду й використанню сучасних технологій фахівці ГТУ домоглися найкращої конфігурації обладнання й створили максимально сумісне середовище для створення й масштабування потужних IT-проєктів, надійної роботи великих Інтернет-магазинів та корпоративних порталів.

Наша мета — забезпечити найкраще підключення кожного користувача до глобальної мережі відповідно до його вимог та потреб. Звертайтеся за консультацією до нашої компанії вже зараз та отримайте усі переваги сучасного мережевого підключення від ГТУ.
Зв’яжіться з намиЗателефонуйте нам

За будь якими питаннями звертайтеся на нашу багатоканальну лінію 0800504430Напишіть нам листа

Відповімо на будь-які робочі запитання електронною поштою info@gtu.net.ua